| Johnny25 a întrebat:

Cum as putea recupera pozele sterse in urma unei resetari de pe un Huawei P8Lite?

3 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Vezi daca le ai salvate pe card. Daca nu incearca sa le recuperezi de pe messenger

| cfrtobias a răspuns (pentru PsyhoChild):

Cu messenger nu poate doar pozele trimise... da macar ar avea din ele

Bula
| Bula a răspuns:

Pozele care au fost stocate in memorie nu se pot recupera.
Se pot recupera (eventual) doar pozele memorate pe card-ul de memorie SD, daca locul fizic nu a fost suprascris de alt fisier. In acest caz, cartela de memorie se introduce intr-un cititor de memorie, se scaneaza cu un program de recuperare de pe calculator (de exemplu "Recuva").