Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa folosesc internet wi-fi pe Samsung Star 3 s5220?
La profiluri arata ca e Cosmote Connect Mobile sau Cosmote MMS, dar as vrea sa-l conectez pe wirelessul meu..Help?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai te duci la setari acolo trebuie sa ai setari wi fi si retea dai setari wi fi acolo iti da retelele wi fi din zona aleg i pe ata si asta e sper ca ti-am fost de ajutor

| Assu53 a răspuns:

Intra la setari -> setari wfi si activeazawinking daca vrei prin cosmote bagati wnw

| MyleyCyrus10 a răspuns:

Am si eu acelasi telefon, deci te pot ajuta.Nustiu cum iti apare tie, ca eu sunt pe Vodafone, dar uite ce trebuie sa faci: du-te in meniu, a 2 a pagina, ultima aplicatie [ se numeste "Wi-Fi" ], acolo vezi tu ce setari iti faci.Mult noroc! Funda? big grin