| Robtzelu a întrebat:

Cum bag numerele la favorite? Pe Orange ma refer. Adica dau la *100# dupa la Contu meu si nu imi apare nimic in legatura cu aia si nici la Orange Young, ziceti-mi si mie pas cu pas dau FUNDA + VOT! big grin

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Verifica mai intai daca planul tarifar pe care il ai pe cartela iti permite sa adaugi numere favorite.
Apoi, pentru mai multe detalii, consulta tutorialul de aici http://www.orange.ro/......din_src/1.
O zi buna,
Orange helpers

| CataElena a răspuns:

Dai la SETARI, cel putin acolo dau eu la telefonul meu.