| Mirrrela a întrebat:

Cum blochez pe telefon o persoana, pentru a nu ma mai putea suna?

Răspuns Câştigător
| Clarissaaz a răspuns:

Nu stiu ce telefon ai tu dar uite cum functioneaza pe telefonul meu [am Samsung] : meniu/setari/setari aplicatie /apel / toate apelurile/ respingere automata/ activare. Sub activare iti va aparea "Lista respingere"apesi acolo si bagi numarul care vrei sa il blochezi happy Mai simplu ai putea sa te duci la jurnalul de apeluri si sa dai la optiuni si trebuie sa scrie pe undeva "Respingere automata". fundita? big grin

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Poti fie in registrul apeluri (tasta verde), dai optiuni si la avansat (sau depinde de telefon) il poti bloca sau din setari - apeluri - restrictionare apeluri.

| Vranceanu_Maricica_1965 a răspuns:

Cum să blochez o persoană pe telefon să nu mă mai deranjeze