| stefyy234 a întrebat:

Cum blochez un numar de pe Samsung Galaxy Ace 4? Fara aplicatii din Magazin Play

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut,daca nu merge varianta lui FlorinCiokan, intri in antivirus(daca ai)si o sa gasesti blocare numar..eu am Norton Antivirus si am optiunea asta..are si Bitdefender si mai sunt care au.

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Prima data memoreaza acel numar, pune-i un nume si dupa de la contacte intri in el si dai optiuni. Trebuie sa ai "adauga lista blocati " ceva de genu.