| EuMaCunosti a întrebat:

Cum descarc de pe site-ul asta aplicatii? http://store.ovi.com/

Dau funda cine raspunde!

6 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Trebuie sa iti faci cont (gratis) si poti descarca si aplicatii pe bani si pe gratis.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Te loghezi, si apoi dai download via PC sau download on Phone.

| EuMaCunosti explică (pentru AlexElektro1987):

Mi-am facut cont dar tot nu merge

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru EuMaCunosti):

Trebuie sa conectezi telefonul la calculator cand vrei sa descarci ceva.

| EuMaCunosti explică (pentru AlexElektro1987):

L-am conectat...dar tot nu merge...trebuie cumva sa descarc Nokia suite?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru EuMaCunosti):

Da normal ca trebuie sa il descarci, eu am crezut ca il ai deja descarcat.