| Nicaa a întrebat:

Cum fac sa mearga casuta vocala (Cosmote )? Am incercat sa sun la 177 si zice ca : "Numarul nu este in serviciu", am incercat la 6969 sa vad daca am activat mesageria zice : Numarul nu este in serviciu", Cum fac sa o folosesc?

P.S Am un Alcatel OT-308 (Cred. oricum e ceva in genu aluia. este un telefon mai vechi ) Se poate sa fie din cauza telefonului?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie activat de la relatii cu clientii din Cosmote.Nu are treaba tipul telefonului.

| stlucian a răspuns:

Suna la 1234:

- activare numai prin intermediul Serviciului de Relaţii cu Clientii COSMOTE, la numărul gratuit 1234.

sursa:

http://www.cosmote.ro/ro/content.aspx?style=styles&ns=-10008&cid=18128