| Moldoveanu_Elena_1990 a întrebat:

Cum fac screen capture daca am ca telefon Allview P4? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| alisi666 a răspuns:

Sau apesi be butonul de stins( de blocare a ecranului) in acelasi timp apesi butonul "ACASA" sau butonul unde dsi volumul mai incet

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SuntFataInPlm a răspuns:

Apasa butonul pentru deschidere, si cel care iti inchide telefonul de tot in acelasi timp, incearca de mai multe ori, asa e cam la toate telefonele, sau ia o aplicatie de pe play store

| OliverHeldens a răspuns:

Apesi butonul de pornire si cel de volum jos( le tii apasat in acelasi timp )

| Madalynaly a răspuns:

Tii apasat lung pe butonul de deschidere-inchidere.(Cred) happy :3

| Cobrinsky a răspuns:

Aplicatia easy screenshot pe Magazin Play e foarte buna