| Radu_Marian_1997 a întrebat:

Cum faci print screen la un android de 2.2.1 HTC magic? ofer funda celui care raspunde primul' si de sigur daca merge

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut,nu merge pe toate dispozitivele, deci metoda de mai jos nu stiu daca va merge:
-apesi butonul de volum power si cel de volum in jos.
-apesi butonul home si butonul power.
La ambele variante tii ambele butoane in acelasi timp iar in 2-3 secunde se va face captura de ecran.
Daca niciuna din variante nu iti merge, downloadeaza de pe magazin play aplicatii..intri pe magazin play si scrii la cautare screenshot..si vei gasi o suma de aplicatii!

1 răspuns: