| Cristina_Sînziana_1993 a întrebat:

Cum imi aflu pin ul de rezerva? tin sa spun ca nici numarul cartelei nu il mai stiu. urgent..va rog sad

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nu ti-l afli decat daca ai placuta aceea de plastic, de cand ai cumparat cartela. Recomand sa afli numarul de telefon, sa gresesti si PIN2 si apoi suni de pe alta cartela la relatii cu clientii sau in meniul *100# ramura 8 Servicii si PUK, afli codul PUK.

1 răspuns:
| Daniela1Laur a răspuns:

Daca esti pe Vodafone nr il aflii asa : apelezi #9999# si iti afiseaza nr. acum de pin. cel mai probabil va trebui alta cartela.