| Mariuss32 a întrebat:

Cum îmi fac cont pe Nokia Lumia 625 la Google Store sa îmi descarc jocuri? Ceva cu Microsoft si adresa se termina cu @live.com si când sa mi-l fac îmi da ca nu merge...ma rog, va dau funda am nevoie mare!

2 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Nokia e un windows phone, nu poti juca jocurile de pe android.Iti faci cont la Microsoft si descarci jocurile din market-ul lor.

| DeathLord93 a răspuns:

Https://login.live.com/....../login.srf
Intri din pc aici iti creezi cont il confirmi in yahoo mail ca o sa ti ceara acest lucru dupa aceea cu datele create pe cont username+parola te loghezi de pe telefon in magazinul Nokia sau unde vrei happy