| NimeniSiAtat a întrebat:

Cum imi pot recupera datele de pe un telefon Android care are display-ul spart si nu am nicio sansa sa-l deblochez.
Cand conectez telefonul la PC via cablu de date, il vede PC-ul, apare icoana de "driver" dar cand intru in el nu apare nimic, trebuia unlock screen si n-am cum sa faca daca nu merge display-ul. Telefonul este un Samsung galaxy A5.

2 răspunsuri:
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Daca ai datele pe un card SD, nu-ti face griji, nu se vor pierde.