| MEAmy a întrebat:

happy
Am un telefon Samsung Galaxy S3 mini si tot incerc sa pun melodii pe el. Am cablu de date, conectez telefonul si transfer melodia. dar apoi ori nu o vede ori nu merge redata. (desi sunt format mp3). Merge sa ascult melodiile care mi-au fost trimise de pe telefonul altora. dar as vrea sa pot face asta singura. Aveti idee ce pot face? Multumesc anticipat! happy
Dau funda! happy :*

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Salut, trebuie sa iti instalezi Samsung kies! CU programul asta iti bagi melodii pe telefon!

| MEAmy explică (pentru perladunarii):

Merci de raspuns big grin
dupa o luna in care am stat asa. am inchis si redeschis telefonul si acum imi merge rolling on the floor
daca mi se mai intampla o sa folosesc ce mi-ai zis! big grin

1 răspuns: