| Radu_Ciprian-florin_1991 a întrebat:

Cum imi pun o melodie atunci cand ma suna cineva adica sa nu se mai auda bip-ul ala infect sa se auda o melodie pe care o vreau eu.( pentru un iphone 4s cartela cosmote)

1 răspuns:
| Inutza0102 a răspuns:

Eu nu am iPhone, dar am Galaxy si nu cred ca e mare diferenta. La mine se seteaza o melodie ca ton de apel asa: Intru in player-ul muzical si selectez melodia care vreau sa fie ton de apel. Apoi dau la setari si setare ca... Apoi ton de sonerie telefon. Si la tine ar trebui sa fie ceva de genu`. O a doua varianta ar mai fi: din meniu intrii in setari-sunet-ton de sonerie telefon si alegi melodia dorita happy Sper ca te-am ajutat.