| anonim_4396 a întrebat:

Cum incarci un numar de Vodafone daca stii doar numarul si nu ai cartela

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Adică sa încarci cartela altcuiva? Poti face plata online pe site și creditul se duce direct pe cartela respectiva sau poți sa încarci cartela ta si sa transferi creditul către nr respectiv.

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu ai nevoie de cartela ca sa faci o incarcare. O poti face online pe site-ul Vodafone, sau intr-unul din magazinele Vodafone. E de ajuns sa spui numarul si sa platesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la magazin Vodafone si spui ca vrei sa faci o incarcare directa ( pe numar ). Spui cu cat vrei sa reincarci, spui numarul, platesti si pleci acasa. Nu uita sa iei bonul cu tranzactia reusita. Acolo e scris si numarul de telefon. Destinatarul primeste un sms in care ii spune ca i s-a incarcat numarul. Bineinteles, exista si varianta online. Dar ai nevoie de card bancar.