| Petrut_Andrei_1994 a întrebat:

Am un telefon Gigabyte Gsmart Mika M2 si nu gasesc husa pentru el. Ma intrebam daca puteti sa ma ajutati sa imi gasesc o husa pe un magazin online sau daca stiti un model te telefon identic cu acesta ca sa iau husa de la modelul respectiv. Mersi!

3 răspunsuri:
| Petrut_Andrei_1994 explică (pentru RM94):

Cat e transportul pana in Romania?

| RM94 a răspuns (pentru Petrut_Andrei_1994):

Poate sa fie si gratuit daca alegi shipping (transportul maritim) dar dureaza cam doua saptamaniwinking. De obicei scrie free shipping la cele cu transport gratuit. Dar daca vrei sa vina comanda mai repede, poti alege transportul aerian sau terestru dar va trebui sa platesti.