| Andrey124 a întrebat:

Cum pot accesa Deep web de pe telefon?

11 răspunsuri:
| SilentShadowsSkill a răspuns:

Pai ei tor pentru telefon. apk happy

| alex495 a răspuns:

Nu poti, numai de pe pc sau laptop uri de la 3000 de lei in sus

| JusTPauL a răspuns (pentru alex495):

I-ai dat-o grav asta cu 3000 in suslaughing

| JusTPauL a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie browserul tor, il cauti in google, apoi setezi cate ceva pe la el si intri.
Doar ca nu o sa gasesti chiar ce cauti tu.
Te astepti sa vezi crime live sau trafic de droguri si arme, dar nu e chiar asa usor de gasit acele site-uri, plus ca trebuie sa platesti si sa iti fie aprobata intrarea.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Intri pe chrome sau ce browser ai tu si intri pe un site din deep web

| alex495 a răspuns (pentru JusTPauL):

Nu orice laptop poate rula Tor. RAm calumea, procesor, n ai vrea sa ti se blocheze intr-un red room la 2 dimineata rolling on the floor

| JusTPauL a răspuns (pentru alex495):

System Requirements No special requirements.
OS Support Win7 x64, WinXP, WinVista, Win7 x32, Win8 x32, Win8 x64, Win10 x32, Win10 x64, Windows 8, Windows 10,
Ar trebui sa fie ca orice alt browser 512RAM si pentium4.
Nu stiu de ce s-ar bloca pe un live, doar e acelasi live ce pe oricare alt site.
Daca iti permiti sa intri pe red room clar ai un pc de cel putin 1000E

| alex495 a răspuns (pentru JusTPauL):

Ori intram pe deep web, ori numai intram, dealleri de iarba gasesti si pe google laughing

| DovleacTurbat a răspuns (pentru JusTPauL):

De la "te astepti sa vezi" găsesti si pe internetul nostru cel de toate zilele, voi lasa doar 3 site-uri (unele mai demente ca altele) rolling on the floor : BestGore, YNC, chessespin.

| JusTPauL a răspuns (pentru DovleacTurbat):

YNC il stiu din 2007, nu prea ma pasioneaza.
Oricum asta e nimic pe langa darkweb.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru JusTPauL):

Da, o mica incalzire daca o putem numi asa. Oricum eu m-am lecuit cu astea laughing am vazut niste videoclipuri si chiar un mic "documentar" tip 'camea rosie" acel redrooms, chiar si acum cand ies pe strada am reflexul sa ma mai uit in spate, mai fac 3-4m ma mai uit stanga-dreapta laughing). Mai frecventez site-urile de mai sus din plictiseala câteodată.