| Andrei_Iascu_1998 a întrebat:

Cum pot afla de pe ce dispozitive mi-a fost accesat contul gmail? Mi-a venit o factura imensa de la Orange din care s-au descarcat mai multe jocuri, au fost facute anumite plati...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are contul de gmail cu factura de Orange?

| Celcareajuta a răspuns (pentru suntserios):

Nota 20! Se pot oare face plati pe Android Store prin Orange?!

| raresandrey a răspuns:

Cel care ti-a raspuns anterior ti-a spus corect, dar ce este mai grav este ca cineva iti stie parola, deci nu mai fi gura sparta si schimba parola sau fa-ti alt cont se pot intampla lucruri si mai grave.

| AKARA0 a răspuns:

Intri pe g-mail de pe pc si acolo vezi cine ti-a intrat pe gmail.
Si astia cu abonamentele lor sunt jegosi.