| doddyale00k a întrebat:

Cum pot afla parola la Samsung galaxi s3 dupa ce am uitat-o?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să afli parola ( decât dacă ţi-o aminteşti )!

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" cu metodele explicate la linkul :
http://www.hard-reset.com/samsung-galaxy-s3-hard-reset.html

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau, duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Sa-ti amintesti parola, sau dai un reset. Altfel nu cred ca poti.

| whattt a răspuns:

Mergi la service

| pefelie a răspuns:

Ce parola? De deblocare a ecranului sau care?
In orice caz, printr-un reset il poti aduce la setarile din fabrica si iti dezactiveaza toate parolele tot. dar ai grija sa scoti simul si cardul de memorie ca nu cumva sa pierzi date din ele. Succes happy