| coldici a întrebat:

Cum pot aprinde lanterna din fata telefonului?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Din meniul comenzi rapide. Acum depinde si de modelul telefonului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti apare in bara de notificari, cauta in magazin play dupa cuvantul "lanterna". Iti vor aparea mai multe aplicatii.

| Ștefant688 a răspuns (pentru anonim_4396):

A zis clar, "lanterna din față".tu ce înțelegi din asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ștefant688):

Si lanterna din fata se poate aprinde. Pornesti camera, mod selfie, blit activ si te privesti noaptea pe camera cu blitz-ul pornit fara sa filmezi sau sa fotografiezi. Bine, asta pentru anumite dispozitive. Scuza-ma, te cam bate tehnologia.

| Ștefant688 a răspuns:

Dacă te referi la telefoane cu Android, Nu poti. Doar la cele clasice Nokia. Si, în general tii apăsat * sau #

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ștefant688):

Ce vorbesti? In fine, oare stii despre ce vorbesti?