| SingleForOne a întrebat:

De ce mi se aprinde lanterna de la telefon la întâmplare când îl am închis?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setare din notificatii

| AndrElle a răspuns:

Se apasă pe butoane. Din greșeală.

| qAleexa a răspuns:

Poate fi:
1. Daca primesti notificari( si ai setat tu asta)
2. Eroare de la telefon ( incearca sa il repornesti, sau in cel mai rau caz e un semn ca ar trebui sa ii dai revenire la setarile fabricantului in caz ca ai bagat prea multe chestii pe el)
3. O aplicatie care iti da eroarea asta( daca nu stii care e, 2.
e solutia)
4. Virus( instaleaza-ti antivirus. Avg e gratis de pe Magazin Play. Daca ai Iphone, nu stiu daca r gratis. Incearca)