| Radu_Florin_1975 a întrebat:

Cum pot copia numerele de telefon dintr-o cartela sim intr-un telefon Huawei Ascend y 530

2 răspunsuri:
| Cimpean_Andrei_1995_6rzH a răspuns:

Le poti trimite printr-un mesaj pe toate odata! dai la import contact! si leai trimis laughing)

| DanielaFD a răspuns:

Pai muti numerele din telefon pe cartela dupa care bagi cartela in celalalt telefon si dupa muti numerele de telefon in acel telefon (Huawei Ascend y 530). Stiu. complicat. Se facea ceva si din setari dar nu imi aduc aminte bine thinking