| Anonim_Ionut_2001 a întrebat:

Cum pot debloca GRATIS telefonul Alcatel OT 991 blocat in Orange.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt programe desi nu recomand daca nu ai cunostine it

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti decoda gratuit telefonul Alcatel OT 991, daca a fost achizitionat la pret standard, din aplicatia „contul meu" sau in orice Orange Shop.

Daca telefonul a fost cumparat impreuna cu un abonament sau la fidelizare, regasesti tarifele pentru decodare aici
http://www.orange.ro/....../iq/29161.

O zi buna,
Orange Helper

| Anonim_Ionut_2001 explică:

Waw. Ce raspuns. "Google". Ai descoperit America. Da si tu un link daca vrei funda.