Cum pot descarca direct pe card sd muzica sau diferite fisiere.Am un LG g4 stylus 5.0 Lollipop.Va roog

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Muzica se salveaza automat pe cardul sd. Daca il ai in telefon, bineanteles. Aplicatiile se duc in memoria interna a telefonului.

| CuriousStuff a răspuns:

Pe un pc sau laptop daca ai adaptor pentru sd sau direct pe telefon.

| tickey a răspuns:

In primul rand daca descarci muzica cu ajutorul telefonului, seteaza ca fisierele downloadate sa fie salvate direct pe card.