| StefanSucaciu a întrebat:

Cum pot face screenshot pe telefonul Orange Yomi?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pentru a face captura de ecran (screenshot) incearca sa tii apasat simultan pe butoanele de pornire (power) + volum jos (volume down).

| RaduTN a răspuns:

Salut Stefane, poti face screenshot dar cu ajutorul unor aplicatii, cauta pe magazin play "screenshot" si descarca-ti o aplicatie de acolo si vezi daca o sa-ti mearga, faci ce-ti zice aplicatia

| RaduTN a răspuns:

Cu aplicatii pentru ScreenShot, cauta pe Play Store aplicatii de genul si vei gasi.

| Moddi a răspuns:

Nu poti de pe acel telefon!