| Bytheway_Antonio_1998 a întrebat:

Cum pot folosii screen mirorring pe s3 neo?

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Iti trebuie un smart TV conectat la aceeasi retea wi-fi la care este conectat si telefonul, te duci la setari, cauti screen mirroring, activezi si urmezi instructiunile mai departewinking

| andydot a răspuns:

Din cate stiu, nu poti face screen mirroring cu varianta NEO, doar cu SIII normal. Am incercat sa fac s.m. pe un SamsungSmartTV si nu functioneaza.
Incearca diverse programe care fac s.m., sau ia-ti un Allview si Allview Smart2View (Stick HDMI)