| Luci88 a întrebat:

Cum pot instala viber pe laptop fara sa il am instalat pe telefon?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Vei primi un cod prin SMS. De exemplu unchiul meu a avut pana la sfarsitul lui 2014 un Samsung vechi cu butoane cu sistem de operare propriu. Si in locul telefonului si-a pus Viber pe PC ca sa vorbeasca cu varamea care este in Germania cu studile.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Intri aici http://www.viber.com/en/ apesi pe Get Viber, il instalezi si iti va cere numarul de telefon, il vei baga si asta e tot.

| Luci88 explică (pentru RareşTPUro):

Zice ca trebuie sa il am si pe tel. ca sa imi trimita un cod

| RareşTPUro a răspuns (pentru Luci88):

Vei primi un cod prin SMS. De exemplu unchiul meu a avut pana la sfarsitul lui 2014 un Samsung vechi cu butoane cu sistem de operare propriu. Si in locul telefonului si-a pus Viber pe PC ca sa vorbeasca cu varamea care este in Germania cu studile.