| gefakterrealismus a întrebat:

Cum pot sa activez camera pe fata la Nokia Lumia 520? Va rog

5 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Cand intri in aplicatia foto ar trebui sa ai un buton cu un aparat foto care are niste sageti in jurul lui, apesi pe el si atunci folosesti camera fata, apesi iar pe el si o folosesti pe cea spate. Sper ca te-am ajutat. happy

| gefakterrealismus explică (pentru ghostlabbrador77):

Nu imi apare

| ghostlabbrador77 a răspuns (pentru gefakterrealismus):

Cel mai sigur ar fi sa te uiti in manualul de folosire a telefonului (sectiunea camera foto) acolo iti va explica cum sa faci. Daca nu mai ai manualul de folosire, sunt sigur ca il gasesti si pe internet.

| JeJeleu a răspuns:

STIU TELEFONUL
NU ARE CAMERA PE FATA

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Trebuie un program de facut poze big grin Xn Retro de exemplu.