| danyfrz a întrebat:

Cum pot sa actualizes softwerul la LG optimus net p690?

Răspuns Câştigător
| iesiacasa a răspuns:

Sall dan pe LG optimus net nu te-si sfatui sa actualizezi softul o sa mearga foarte greu, dar daca vrei dul la un service, uitete cum ar sta pe 4.0 http://www.youtube.com/watch?v=Rd__3LDsB40 aici ruleaza bine dar depinde de ce rom ai instal.multa bafta

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a actualiza telefonul trebuie sa intri in setari la ''despre telefon'', apoi la ''actualizare software'' si dai click pe ''actualizare''.

| Vvistula a răspuns:

Setari-despre telefon- actualizare soft si cu netul pornit pe tel dai acolo o sa caute versiuni disponibile si daca exista vreuna dai pe ea o descarci instal si gata treaba

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Si eu am acelasi telefon, si iti spun eu, nu este posibil.
Chiar daca l-ai moda sa ii schimbi versiunea OS, s-ar misca praf.

| alexanonimu a răspuns:

Wa maimutoiule rolling on the floor))) ii jaf n.ai ce.i facelaughing

| danyfrz explică (pentru alexanonimu):

Hai sictir wa nu-i vorba cu merge dar nu a fost actualizat nici o dat si nsuh daca e de bine sau e de rau...