| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa blochez un numar de telefon, daca telefonul nu are optiunea de blocare numar? Exista vreo setare din contul google? Cum? Telefonul fiind pe android

Răspuns Câştigător
| SociopatuI a răspuns:

Toate telefoanele au, iar asta se gaseste in aplicatia telefonului destinata apelurilor. Daca nu o gasesti, instaleaza o aplicatie de pe magazin play, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.callapp.contacts

| anonim_4396 explică (pentru SociopatuI):

Aplicatia e buna

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are optiunea de blocare dar mai conteaza si cat te pricepi tu ca utilizator.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Toate telefoanele au această caracteristică.Dar dacă tu zici că al tău nu atunci îl poți seta ca de la acel număr când vei fi apelat să nu mai sune telefonul tău, ci doar să îți apară o notificare silențioasă.

| IchigoKurosaki a răspuns:

Din pacate nu ai ce face.