| Anonimul122 a întrebat:

Cum pot sa convertesc sau sa fac un videoclip in slow motion, adica vreau sa filmez ceva si apoi sa-l fac in slow motion gen 5000 fps sau 4000, 3000, sau pote 100000 fps,, am nevoie urgent FUNDA, nu ma doare mana, bafta

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ceau! Cauta pe google: slow motion converter, sau daca iti e mai usor foloseste movie makerwinking

| Anonimul122 explică (pentru SamSon):

Am deja movie market dar nu iasa, cum vreau, el incetineste pe cadre nu in timp real, trebuie ceva gen 10000 fps intelegi sau 5000

| gabryelm3 a răspuns:

Uite gasesti aici ceva programe care sa te ajute in ceea ce vrei sa faci:http://www.fileguru.com/apps/slow_motion_converter

| Anonimul122 explică (pentru gabryelm3):

Ma nai like direct la program,