| alexsaxx2323 a întrebat:

Cum pot sa fac Downgrade la Iphone 6?
Detin Ios 11.4 si as vrea sa revin la 10
Multumesc!

2 răspunsuri:
| AdrienWH a răspuns:

Salut happy dupa parerea mea as zice ca mai bine ai ramane la iOS 11.4, si da, stiu ca vrei sa faci downgrade la iOS 10 ca se misca mai bine, pai eu as zice sa nu faci downgrade ci sa mai stai cu iOS 11 pana la toamna cand va aparea iOS 12 care va boosta performanta iPhone urilor mai vechi.

| Stelian_Stefan_Nicola_1988 a răspuns:

In articolul asta e ceva documentat. Teoretic nu ar trebui sa apara probleme daca urmezi pasii descrisi atata timp cat Apple nu opreste semnarea digitala pentru IOS 10.

www.stelreview.com/2018/06/19/64/