| Americanprost a întrebat:

Cum pot sa imi descarc jocuri pentru android, am un telefon cu sistem android, se numeste Orange Zali. Spuneti-mi va rog de unde pot sa-mi descarc jocuri.

Răspuns Câştigător
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Daca ai o retea wi-fi dai la setari dupa dai wireles si retele dupa aprinzi wi-fi sau wirelles si dau setari wifi/wirelles si daca vezi una disponibila te conectezi la ea sau daca ai deja net intri pe market si vezi tu dupa ce faci.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

De pe market.verifica inainte de a descarca parerea altora-amenintari virusi, jocuri naspa...

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Aprinzi wi-fi dupa intri in Google play sau Market si cauti acolo jocuri.
Funda?

| Americanprost explică (pentru SonicTheHedgehog):

Da cum sa-mi activez Wi-Fi

| SonicTheHedgehog a răspuns (pentru Americanprost):

Daca ai o retea wi-fi dai la setari dupa dai wireles si retele dupa aprinzi wi-fi sau wirelles si dau setari wifi/wirelles si daca vezi una disponibila te conectezi la ea sau daca ai deja net intri pe market si vezi tu dupa ce faci.