| lol5755 a întrebat:

Cum pot sa imi instalez cablul de date de la Samsung Galaxy Mini? straight face Nu imi merge.

Răspuns Câştigător
| BonaNote a răspuns:

Si eu am tot Galaxy mini :). Uite, intra pe www.samsung.com si cauta Samsung Kies, downloadeaza-l, instaleaza-l dupa care bagi cablul, cu tot cu telefon si intri in kies, lasi kies in taskbar si in My Computer o sa apara o noua "partitie"... Funda?

| ANDREIALEX99 a răspuns (pentru BonaNote):

Hei te rog spune-mi si mie cum sa fac ca eu am windows xp sp2 si nu stiu de unde sa-l iau ca am cautat pe net si am gasit virusat

4 răspunsuri:
| tzapininho a răspuns:

Intri in Setari, aplicatii, dai la dezvoltare, si deselectezi depanare USB dupa care astepti putin, iti apare omuletul Android si jos scrie "conectare spatiu de stocare USB". Dai clik si iti apare un mesaj si dai ok...si astepti pana iti apare pe PC ca atunci cand bagi un CD sau stick! Sper sa-ti fie de folos.

| ANDREIALEX99 a răspuns (pentru tzapininho):

Da iti multumesc tie trebuia sa-ti dau funda