| undercover_7124 a întrebat:

Mi-am luat un Samsung galaxy chat ( GT-B5330) si nu merge cablul de date. imi spune ca ar trebui sa instalez nu stiu ce driver dar eu nu am niciun cd la el. ma poate ajuta cineva? :*

2 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema cu un galaxy fit big grin, dar cred ca este de la telefon, ca am incercat sa instalez Samsung office studio si tot degeaba happy ia incearca si tuwinking

| NimeniAltul109090 a răspuns:

Descarca programul acesta si instaleaza`l! Atentie, in timp ce` instalezi sa nu conectezi telefonul la pc. Dupa instalare conecteaza telefonul la pc si asteapta sa gaseasca singur driverele! Apropo stie cineva cum pot pune parola la mesaje?! P.S.: undercover_7124 Funda?!