| Stefi333 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg contul de S Health de pe s4, sa nu imi mai apara pedometrul pe ecranul de blocare?

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Nu e mai simplu sa dezinstalezi sau sa dezactivezi aplicatia?

Daca vrei sa stergi totul mergi in application manager si de acolo poti sa o dezactivezi sau sa ii stergi cache-ul si datele (ceea ce echivaleaza cu stergerea contului din telefon) sau poti eventual sa o dezonstalezi (la unele modele se poate).