| Medeeass a întrebat:

Cum pot sa inchid un cont de WhatsApp ce nu imi apartine

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, ca nu esti tu propietarul contului.
daca se putea asta atunci inchidem conturile altora in veselie, cu sutele, cu miile, doar ca sa ne batem joc de ei.
Ce vrei tu nu-i posibil si nici legal.

| darrio2007 a răspuns:

Dar cum a ajuns la tine acel cont?

| Simpatic a răspuns:

Deoarece nu este contul tau nu il poti inchide tu
il poti raporta, daca consideri ca esti indreptatit/a si dorinta de mai sus de inchidere a acelui cont este in legatura cu asta!

| VoidEternal a răspuns:

Nu poți.

| ReddY25 a răspuns:

Nu ai cum

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima728282991 a răspuns:

Nu poți, nici macar pe al tău nu poți.
Dar dacă vrei asta neaparat îți dau un sfat, poți bloca toate acele contacte pe care le are persoana respectiva si sterge toate conversațiile ca aceea persoana să nu vada.