| Lindoro a întrebat:

Cum pot sa-mi instalez hartile Romaniei pe Sony Ericsson vivaz daca nu am internet.

2 răspunsuri:
| JustSkill a răspuns:

Fara internet nu poti, si in plus tot iti trebuie internet pentru a naviga. Gaseste o retea i-fi si conecteaza-te acolo, si poti descarca linistit.

| Lindoro explică (pentru JustSkill):

Ma refer la faptul ca pot sa descarc programul de harti pe calculator si dupa sa-l instalez pe mobil.Stiu ca este destul de greu si nu ma pricep...deci vreau sa am harti pe mobil si pe el sa nu am internet.se poate?