| xSlower a întrebat:

Cum pot sa pun internet pe telefonul meu? Adica stiu ca trebuie WiFi dar nu stiu de unde il iau[adica site-ul ]si cum il pot instala, telefonul meu este LG T510. Va rog ajutati-ma! Cele Mai bune raspunsuri iau FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Telefonul tau nu are soft wi-fi si deci nu poti receptiona internet wireless. Singura solutie este sa-ti incarci cartela de telefon cu MB pentru internet de la providerul tau de telefonie mobila.
Bafta!

| xSlower explică (pentru neluL):

Multumesc!

| neluL a răspuns (pentru xSlower):

Cu placere! bye, bye wave

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wi fi nu se instaleaza, nu e un software, e o parte hardware pe care cel mai probabil telefonul tau nu o are.

| M29 a răspuns:

Din cate am aflat eu telefonul tau nu are Wi-fi. Singura solutie pentru a avea internet este de la providerul de telefonie mobila.