| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Cum pot sa vad daca m-a mai sunat un numar pe care l-am blocat? (pe iphone)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Odata ce l-ai blocat nu a mai sunat si evident ca nu ai ce sa vezi.

| antrebarisiraspunsuri explică (pentru Violleta2022):

Pe Samsung arata daca a incercat sa ma sune, chiar daca este blocat.
de asta am intrebat

| saftaiiustin a răspuns (pentru antrebarisiraspunsuri):

"Pe Samsung arata daca a incercat sa ma sune, chiar daca este blocat.
de asta am intrebat"

Ma bucur ca ai gasit

| literallythesamebruh a răspuns:

Eu am cartelă Vodafone cu căsuță vocală activată și chiar dacă blochez un număr de telefon, primesc un mesaj de la căsuța vocală atunci când sunt sunat de numărul respectiv.

| sdaads a răspuns:

Dacă l ai blocat nu are cum sa te sune. Logic.