| DragosTR a întrebat:

Cum pot suna din Romania in Arabia Saudita pe un numar romanesc? Cand sun imi zice ceva in araba. Vreau raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Razvan982013 a răspuns:

Pentru a suna ai nevoie de credit pe telefon recomand cat mai mult [credit nu optiuni]

8 răspunsuri:
| UrbanViolent a răspuns:

Ai nevoie ca persoana apelata sa aiba serviciul roaming instalat. Serviciul roaming face apelarea peste hotare posibila

| DragosTR explică (pentru UrbanViolent):

Da,si eu si el avem roamingul activat iar cand incerc sa sun imi spune ceva in araba.

| UrbanViolent a răspuns (pentru DragosTR):

Tie nu iti trebuie neaparat daca vrei sa suni in afara. celui din afara ii trebuie roaming, asta numai in cazul in care vrea sa foloseasca acelasi numar

| DragosTR explică (pentru UrbanViolent):

Da.El(din afara) are roamingul activat

| UrbanViolent a răspuns (pentru DragosTR):

Poate nu ai credit suficient, poate iti trebuie mai mult...de ce nu vorbesti cu persoana in cauza pe skype? e gratis.

| DragosTR explică (pentru UrbanViolent):

Am 6 euro!

| UrbanViolent a răspuns (pentru DragosTR):

Am inteles ca ai 6 euro din prima, domle, dar cine stie cat de arabe sunt legile la arabi