| August99 a întrebat:

Cum pun muzica din telefon pe cardul de memorie la Samsung gt-s5230?

Răspuns Câştigător
| IAOIADNAA a răspuns:

1:Intra in folderul cu muzica si da la optiuni sau"mai multe" sau cum ii zice si vezi daca scrie undeva copiere sau mutare.
Daca scrie copiere le copiezi, apoi le stergi pe cele de pe memoria telefonului si iti raman doar cele de pe card.
2:Baga USB-ul in calculator, dai pe arata fisierele sau ceva de genu, intri in memoria telefonului, selectezi muzica pe care vrei s-o muti pe card, clik stanga, copy sau copiere, te duci pe card clik stanga pee un spatiu gol apoi dai paste sau lipire!
Succes! Sper ca te-am ajutat! Funda! happy

| NutellaBunny a răspuns (pentru IAOIADNAA):

Eu asa am facut...dar nu scrie decat "setari" si "detalii" deci nu scrie mutare lipire etc Cum sa fac?

1 răspuns: