| Vasi321 a întrebat:

Cum pun o melodie dorita de mine ca ton de apel nu cele care le are telefonul de ringtone sa imi sune la Acer s500?

1 răspuns:
| raducuu a răspuns:

Heii! In primul rand conecteaza prin USB telefonul la PC si puneti muzica dorita pe el. Dupa de deconectezi telefonul de la PC, du-te in telefon la Muzica si cauta melodia dorita. Tii apasat pe ea pana iti apar mai multe optiuni si alegi ca ton de apel. Sper sa te fi ajutat. Daca emrge, funda?big grin:O3