| anonim_4396 a întrebat:

Cum revin la versiunea anterioara de Android... adica ex: de la Android 5.1.1 la 4.4

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Faci un backup la contacte facandu-ti cont pe Keep Contacts. Muti ce ai pe telefon (poze, fime, muzica) pe un card microSD sau in PC direct, cu cablu. Stergi conturile de pe telefon: Google, Yahoo, Microsoft, etc. Apoi faci Hard Reset: https://www.androidro.ro/......e-android/

| Blaxander99 a răspuns (pentru Salontanul):

Pai asta este pentru resetare din fabrica nu pentru a reveni la versiunea anterioara de Android

| Salontanul a răspuns (pentru Blaxander99):

Pai tu din fabrica n-ai venit cu versiunea 4.4? Vezi daca nu spui cu ce telefon ai probleme?

Răspuns utilizator avertizat
| smaly a răspuns:

Ai facut restart la telefon! Ai revenit la versiunea veche de Android?