| anonim_4396 a întrebat:

Cum rootez un Samsung Galaxy S 3 Mini?

Răspuns Câştigător
| TrustStyle a răspuns:

Nu recomand sa faci asta, personal nu am avut ocazia sa umblu pe un s3 mini sau sa aflu multe despre el, in primul rand incearca cu programele pentru root care le foloseste toata lumea, apoi cauta-ti rom-uri daca vrei sa treci pe alt android(xda-developers.com -aici afli tot ce vrei despre telefonul tau si tot ce tine de root,e un forum,s-ar putea sa-l sti).Dar crede-ma, nu iti recomand sa faci asta, root faci pe telefoanele mai proaste si mai ieftine+ca daca faci asta ti se duce garantia si se poate strica-adevarul e ca exista si optiunea unroot, dar daca se strica inainte, ce faci?+ca nici garantie nu ai...e o sansa de 50% sa nu se strice, succes!(chiar nu iti recomand)

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu cred ca sunt inca solutii pentru acest telefon, cauta pe google dar ai grija prin root iti poti omora telefonul adica sa nu mai porneasca si nu numai dar iti pierzi si garantia.