| Cristi1397 a întrebat:

Cum sa afli cine te suna cu numar privat?

Răspuns Câştigător
| criisz a răspuns:

Hei,
Din pacate nu putem afla cine ne trezeste noaptea din somn cu numar privat. Doar politia, in cazuri speciale, cu anumite aparate pot dezvalui numarul care ne tachineaza.
Ar trebui sa ne rugam de "domnii hackeri" poate ne se indura si de noi creand un astfel de program.
Imi pare rau ca a trebuit sa-ti dau o astfel de veste.
Mult succes!

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Din cate stiu eu poti afla doar daca esti pe abonament si suni la relatii cu clientii, dar nu stiu sigur ca nu am incercat, doar am auzit! Oricum incercarea moarte n-are. Iar daca esti pe cartela e imposibil.

| alexmircescu13 a răspuns:

Se pare ca este posibil. Uite link spre o intrebare asemanatoare, tot pe site-ul asta. NeluL a dat un raspuns care merita incercat. http://www.TPU.ro/......e-funda-x/

| crynys a răspuns:

Este imposibil.

Alte răspunsuri