| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa-mi resetez telefonul?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Intri la setari si vezi ca o sa apara resetare telefon din fabrica sau simplu, resetare din fabrica.Dai acolo si astepti.Se reseteaza si trebuie sa iti bagi iar contul Google, Yahoo Mail, Youtube etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel2836 a răspuns:

Setari -> Resetare din fabrică.

| Fl0r1n1234567890 a răspuns:

Intri in setar dupa cauti crare copi de rezerva si resetare apesi pe ea si o sa-ti apara mai multe satari pentru bekapp-uri iar pe acolo o sa scrie revenire la setarile din fabrica apesi pe el si o sa-ti ceara parola daca telefonul are iar dupa acea o sa te mai intrebe o data daca esti sigur ca vrei sa stergi