| Mendes_Lorena_2002 a întrebat:

Cum sa instalez aplicații pe IPhone 4? Are IOS 7.2.1 si nu știu cum. Ajutor

5 răspunsuri:
| StefanCosmin a răspuns:

App store...

Răspuns utilizator avertizat
| DrowRanger a răspuns:

Telefonul a fost al tau din cutie sau l-ai luat de la altcineva? Asigura-te ca iti face cont propriu de Icloud pe el.

| dragomir8 a răspuns:

Usor.Cauta pe Youtube si o sa gasesti raspunsul la aceasta intrebare. Sper ca te-am ajutat.big grin

| Prefelix a răspuns:

Salut!
Pentru a instala aplicații pe IPhone trebuie sa ai ID Apple (https://appleid.apple.com/account#!&page=create)
După ce îți faci cont trebuie îl introduci în setări la secțiunea iTunes și App Store.