| klark7410 a întrebat:

Cum se numeste software-ul care iti permitea sa reinstalezi din nou Windows -ul pe telefon? Ma refer la Windows phone 8.Am intrat mai demult ori pe site-ul Nokia ori pe site-ul Windows phone si dadusem peste un soft pentru pc care iti permitea sa reinstalezi din nou versiunea de Windows phone. Intrebare adresata celor care au Nokia lumia.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nokia Care Suite- cu el instalezi
Navifirm Plus- prin el descarci sistemul de operare

| klark7410 explică (pentru neluL):

Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| thezbx a răspuns:

Cand afli zi-mi si mie, te rog

| klark7410 explică (pentru thezbx):

Sunt bune si cele de mai sus postate de "neluL" dar l-am gasite pe cel pe care-l cautam. Se numeste "Nokia Software Recovery Tool ". Uite aici un link:http://www.nokia.com/......pport/faq/ scrie acolo la pasul 1 sa dai click pe Nokia software recovery tool.

| thezbx a răspuns (pentru klark7410):

Mersi!