| Florin_Seby_1995 a întrebat:

Cum se reseteaza wemo y7562?
Dau FUNDA PENTRU CEL CARE MA AJUTA SA IL RESETEZ!

Răspuns Câştigător
| AuroraLaptelui a răspuns:

1. Pune telefonul la incarcat (vei avea nevoie de multa baterie)

2. Tine apasat pe Volum up(daca nu merge incearca diferite combinatii de butoane) in timp ce tii apasat pe butonul de pornire.

3. Se va aprinde si vei vedea un logo de la android. Asteapta putin, dupa care apasa pe butonul de meniu.

4. Iti va aparea un meniu, selectam: "reboot phone" "reset factory settings" sau unele apropiate acestora.

5.Confirmam apasand cu ajutorulVolumului yes ( in jos sau in sus).

3 răspunsuri:
| AuroraLaptelui a răspuns:

Setari>confidentialitate>resetare.

| Florin_Seby_1995 explică (pentru AuroraLaptelui):

Mah am uitat se mentionez ce el este blocat pentru ca un prieten mia desenat gresit desenul si imi cere contul de google de la google play si l-am bagat dar tot nu merge nu recunoaste

| Florin_Seby_1995 explică (pentru AuroraLaptelui):

MS happy

| AuroraLaptelui a răspuns (pentru Florin_Seby_1995):

1. Pune telefonul la incarcat (vei avea nevoie de multa baterie)

2. Tine apasat pe Volum up(daca nu merge incearca diferite combinatii de butoane) in timp ce tii apasat pe butonul de pornire.

3. Se va aprinde si vei vedea un logo de la android. Asteapta putin, dupa care apasa pe butonul de meniu.

4. Iti va aparea un meniu, selectam: "reboot phone" "reset factory settings" sau unele apropiate acestora.

5.Confirmam apasand cu ajutorulVolumului yes ( in jos sau in sus).